Kongens fortjenstmedalje for lang og tro tjeneste
Øyvind Søyland og Ernst Ove Breivik er tildelt Kongens fortjenstmedalje som anerkjennelse for mange år med innsats og verdifullt arbeid ved Covent. Medaljen gis til personer som gjennom et langt yrkesliv, som oftest over 30 år, har vist særlig lojalitet, dyktighet og samfunnsnyttig innsats.
Gjennom sitt arbeid har Øyvind og Ernst Ove vært sentrale bidragsytere i virksomheten og viktige bærere av kompetanse og kultur. Med faglig styrke, høy arbeidsmoral og stabil tilstedeværelse har de satt tydelige spor både i organisasjonen og blant kolleger.
Utmerkelsene ble høytidelig utdelt av daglig leder Juan Silvera. Vi gratulerer med velfortjente hedersbevisninger og retter en stor takk for innsatsen gjennom alle år.


